KONTAKTUPPGIFTER VILNIUSKONTORET

Adress: Eiguliu Str. 21, LT-03150 Vilnius, Litauen

Tel: +370 5 21 36 834

E-post: info@ingstad.lt

Besök Litauen kontorets egen hemsida genom att klicka här!

Julius-Beinoravičius350x230.jpg

Julius Beinoravičius

VD - Logistik, projekt, konsultation

+370 699 32692

julius@ingstad.lt

ingstad_lt_julius

Andrius Maciunas

Speditör - Flyg & sjötransporter.  Frakt från/till Litauen.

+370 652 05294

andrius@ingstad.lt

ingstadlt

Eelena Mozeikaite

Speditör - Skandinavien, Västeuropa (LTL loads)

+370 676 20201

elena@ingstad.lt

live:elena_8039

Laurynas Lioge

Försäljningschef

Vaidas Sinkevicius

Speditör - Ryssland & OSS

+370 644 74466

vaidas@ingstad.lt

vaidas.si

Julija Zbarauskaite

Speditör - Skandinavien, Västeuropa (full last)

+370 636 12414

julija@ingstad.lt

live:.cid.52f1d8415cd965db

Elzbieta-Bagdiun-350x230_edited.jpg

Elzbieta Bagdiun

Säljare

+370 652 22554

elzbieta@ingstad.lt

live:.cid.56e3028bb2ce9c06

Margarita-Sadovska-1-350x230_edited.jpg

Margarita Sadovska

Administratör

+370 651 11565

margarita@ingstad.lt

live:.cid.bb648f0baee558f5