KONTAKTUPPGIFTER VILNIUSKONTORET

Adress: Eiguliu Str. 21, LT-03150 Vilnius, Litauen

Tel: +370 5 21 36 834

E-post: info@ingstad.lt

Besök Litauen kontorets egen hemsida genom att klicka här!

Julius-Beinoravičius350x230.jpg

Julius Beinoravičius

Verksamhetsansvarig

Jag är ansvarig för Ingstad & Co:s verksamhet i Litauen. 

+370 699 32692

julius@ingstad.lt

Andrius Maciunas

Speditör - Flyg & sjötransporter.  Frakt från/till Litauen.

+370 652 05294

andrius@ingstad.lt

Eelena Mozeikaite

Speditör - Skandinavien, Västeuropa (LTL loads)

+370 676 20201

elena@ingstad.lt

+37065819949

laurynas@ingstad.lt

Laurynas Lioge

Försäljningschef

+370 651 11565

danguole@ingstad.lt

Danguolė-Strogonovienė-e1549466433427-35

Tulldeklarant

Danguole Strogonoviene

Gintare Kasetaite

Säljare

+370 652 80652

gintare@ingstad.lt

Vaidas Sinkevicius

Speditör - Ryssland & OSS

+370 644 74466

vaidas@ingstad.lt

Julija Zbarauskaite

Speditör - Skandinavien, Västeuropa (full last)

+370 636 12414

julija@ingstad.lt